Категорії Інформація
Каси Додати подію
LORDS OF THE SOUND "The Music Of Hans Zimmer"
27 листопада 2023

LORDS OF THE SOUND "The Music Of Hans Zimmer"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 48-83 EUR

Wiener Stadthalle - Halle F
Roland Rainer Platz 1, 1150 Wien

Про подію

Український оркестр нового покоління LORDS OF THE SOUND повертається до Відню з новою програмою "The Music Of Hans Zimmer"

Виступи оркестру LORDS OF THE SOUND - це більше ніж концерт, це - справжнє шоу!

“Amazing Spider man 2”, “Lone Ranger”, “The Dark Knight”, “Interstellar”, “Dune”, “Sherlock Holmes”, “Man of Steel”, “Pearl Harbor”, “Gladiator”, “Inception”, “Pirates of the Caribbean”, “Spirit”, “Wonder Woman”, “Madagascar”, “The Lion King” – це все хіти Ганса Ціммера у виконанні оркестру LORDS OF THE SOUND!

Ханс Циммер німецький кінокомпозитор, який знайшов свою популярність після виходу культового фільму "Людина дощу". "Складаючи музику до "Людини дощу", я весь час думав: не намагайся заглушити героїв. Не лізь на перший план. Реймонд, головний герой, справді не розуміє, де він знаходиться. Він бачить світло не так, як ми... Чому? б не створити "музику світла" для світла, яке існує тільки в його голові? - Згадує Ганс. Ця робота стала справжнім проривом у його кар'єрі – Циммер був удостоєний номінації на премію "Оскар". Найкращі режисери Голлівуду вишиковувалися в чергу, щоб працювати з ним. І Ханс віддавався роботі повністю, часто пишучи музичні теми для двох-трьох картин одночасно. Його музика так вразила студію "Дісней", що вони замовили Циммеру композицію для мультфільму "Король-лев". Музична тема мультфільму принесла композитору три найпрестижніші нагороди - "Оскар", "Золотий глобус" та "Греммі". І далі Циммер продовжував отримувати численні нагороди, став справді найкращим з найкращих у Голлівуді. Рідкісна церемонія "Оскар" обходиться без номінанта Циммера.

Успіх концертів оркестру LORDS OF THE SOUND у поєднанні з найкращими композиціями Ханса Циммера занурить Вас у незабутні відчуття теплого літнього вечора, атмосферу прекрасної казки наповненої красою симфонічного звучання улюблених композицій, рок-бендом, яскравими візами. нестримним позитивом всього колективу!

Загальна тривалість концертної програми - близько 2-х годин.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код