Категорії Інформація
Каси Додати подію
Верка Сердючка
09 березня 2023 чт. 20:00

Верка Сердючка

Ціна: 55-129 EUR

PLANET.TT HALLE GASOMETER
Guglgasse 8 1110 Wien Wien, Austria
55-129 EUR
До події залишилося 36 днів 16 годин 11 хвилин
Верка Сердючка
20:00 09 березня
PLANET.TT HALLE GASOMETER
Guglgasse 8 1110 Wien Wien, Austria
VERKA SERDUCHKA
VERKA SERDUCHKA
05 березня, 19:00 Таллінн Купити
06 березня, 20:00 Варшава 119-249 PLN Купити

Про подію

VERKA SERDUCHKA & BAND: зустрічай зіркову команду у Відні

Концерт Вєрки Сердючки та її бенду у Відні відбудеться 9 березня, і це буде незвичайна подія, адже вона має два чудові приводи бути такою:

Перший привід – весна та, звичайно, любов! Щоб прокинутись від зимового сну, потрібно на всю включити позитивну музику та пісні, а творчість Вєрки Сердючки — саме те, що треба!

Привід другий – день народження української «Супер-зірку». Так, вам не почулося. 1991 року 8 березня на сцені Полтавського театру народився образ Вєрки Сердючки. Але це секрет, бо співачка впевнена, що їй вдалося приховати свій вік, а святкувати будемо повноліття.

Тому у Відні команда Вєрки буде грати з подвійним ентузіазмом найулюбленіші ваші хіти та дарувати жарти. А вам залишається просто купити квитки, і круто, що це ви можете зробити онлайн на цій сторінці.

Хапай друзів та бігом на концерт

Що казати? VERKA SERDUCHKA & BAND вміють запалити аудиторію, бо їх концерти – це щось нереально позитивне. Якісний звук, жива музика, яскраве шоу з харизматичними артистами змусить вас стерти підошву на черевиках, бо танців буде багато, а ще розтопити лід та зацвісти перші квіти.

Ба більше, кожен концерт Вєрки Сердючки — це аншлаг, а подія у Відні не стане винятком. Тому зустрінемось й будемо святкувати разом!

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код