Категорії Інформація
Каси Додати подію
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Concert to support Ukraine (Wien)
16 жовтня 2023 пн. 20:00

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Concert to support Ukraine (Wien)

Ціна: 50 EUR

SZENE WIEN
Hauffgasse 26, 1110 Wien
Купити квиток
До події залишилося 18 днів 7 годин 4 хвилини
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Concert to support Ukraine (Wien)
20:00 16 жовтня
SZENE WIEN
Hauffgasse 26, 1110 Wien

Про подію

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» З КОНЦЕРТОМ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ У ВІДНІ

Побачимося 16 жовтня на концерті в рамках туру «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ». Місце зустрічі –  клуб Szene (Wien Hauffgasse 26, 1110 Wien). Початок концерту о 20:00.

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – український гурт, який збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Їх творчість – це уособлення світогляду українців – хороброго, чуттєвого й незламного.

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» люблять за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і вже зіграли безліч концертів на підтримку України, ЗСУ та українських людей, які постраждали від війни.

За 2022 рік гурт зіграв 76 благодійних сольних концертів у рамках туру «Вільні Люди» на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном. Аншлагові концерти пройшли у Молдові, Німеччині, Чехії, Кіпрі, Португалії, Великій Британії, США, Іспанії та Канаді. А також близько 80 благодійних концертів для ЗСУ у місцях постійних дислокацій, на передовій, у шпиталях.

У 2023 році гурт планує зіграти більше 150 концертів на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном.

Сума допомоги від «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» для українського війська – понад 35 млн грн, адже кожен квиток – донат ЗСУ та внесок у ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код